EnglishMagyarRomână
by Transposh - translation plugin for wordpress

Secretariat

Persoana de contact: Pop Maria
Telefon:
 0265-307.478
E-mail:
 secretariat@gombos-security.ro

Contabilitate

Persoana de contact: Suteu Corina
Telefon:
 0730-040.801
E-mail:
 office@gombos-security.ro

Sef contabil

Persoana de contact: Lorinczi Elena
Telefon:
 0725-201.115
E-mail:
 contabilitate@gombos-security.ro

Consilier Vânzari

Persoana de contact: Feier Calin
Telefon:
 0737-227.174
E-mail:
 vanzari@gombos-security.ro

Dispecerat

Persoana de contact: Rosca Magdolna
Telefon:
 0730-040.802 | 0737-227.227
E-mail:
 dispecerat@gombos-security.ro

Director paza / Interventie

Persoana de contact: Pol Silviu
Telefon:
 0730-040.805
E-mail:
 paza@gombos-security.ro

Marketing - Juridic

Persoana de contact: Cojoc Robert
Telefon:
 0733-008.763
E-mail:
 economic@gombos-security.ro

Director zonal Reghin

Persoana de contact: Matyus Ervin
Telefon:
 0733-040.808
E-mail:
 reghin@gombos-security.ro

Director zonal Târnaveni

Persoana de contact: Feier Calin
Telefon:
 0732-530.628
E-mail:
 tarnaveni@gombos-security.ro

Director zonal Brașov

Persoana de contact: Matyus Ervin
Telefon:
0733-008.773
E-mail:
 brasov@gombos-security.ro

Director zonal Bucuresti

Persoana de contact: Mihai Curelea
Telefon: 
0733-008.765
E-mail:
bucuresti@gombos-security.ro

Director zonal Sovata-Harghita

Persoana de contact: Matyus Ervin
Telefon:
 0733-008.773
E-mail:
 sovata@gombos-security.ro

Departament resurse umane

Pers. de contact: Silviu Pol
Telefon:
 0733-008.755
E-mail:
 resurseumane@gombos-security.ro

Departament technic

Persoana de contact: Dosa Zoltan
Telefon:
 0730-04.0815
E-mail:
 office.ergom@gombos-security.ro

Dep. formare profesionala

Persoana de contact: Mârza Ioan
Telefon:
 0734-730.349
E-mail:
 formator@gombos-security.ro

Manager logistica

Persoana de contact: Barna Nicusor
Telefon:
 0731-340.140
E-mail:
 parcauto@gombos-security.ro

Director zonal Ludus

Persoana de contact: Rotar Doru
Telefon:
 0731340141
E-mail:
 ludus@gombos-security.ro